درباره ما

سروربان

سروربان یکی از برجسته ترین گروه های پشتیبانی سرور در کشور است که خدمات پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته را جهت انجام پشتیبانی فنی سرور ، مدیریت امنیت سرور از راه دور برای مراکز داده و ISP ها و شرکت های میزبانی وب ارائه می نماید. تخصص ما در زمینه مدیریت و پشتیبانی سرورهای Linux/UNIX/Windows servers و تمامی دستگاه های ارتباطی اینترنتی می باشد.

اینجا در سروربان همه متخصصین ما می دانند که آپتایم , امنیت و مورد اطمینان بودن از مهمترین نکاتی است که شرکت های میزبانی وب به آن توجه زیادی دارند . ما بر روی مسائل پیچیده ای بر روی سرور ها جهت کاهش خرابی ها و بهبود عملکرد و کاهش هزینه های پشتیبانی سرور کار می کنیم

با عتایت به متخصصین ما که از بهترین و متخصص ترین آن ها انتخاب نموده ایم ما قادریم امروز بالاترین کیفیت پشتیبانی را به شما ارائه نماییم . حداقل مدارک داشنگاهی متخصصین ما مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و گواهینامه RHCE می باشد .یکی دیگر از ملاک های سروربان جهت استخدام نیروها جدید نه تنها مهارت در کار و داشتن دانش فنی است بلکه حس کمک به دیگران و رفع مشکل دیگران می باشد . تمامی پرسنل سروربان کلاس های آداب معاشرت را نیز گذرانده اند.

تعهدات و ارزش های ما

متخصصین ما بلافاصله بعد از اینکه ماموریت پشتیبانی سرور خود را به سروربان سپردید همه عملیات های سرور را ماینتور می کنند و بسیار مراقب سرور شما هستند تا بدرستی و مداوم کار خود را انجام دهد. ما می خواهیم زمانی که شما می خوابید با خیال آسوده استراحت نمایید و بدون دغدغه از عملکرد سرور در شب ، صبح با لبی خندان از خواب بیدار شوید و همه مسائل فنی و نظارت بر سرور خود را بر عهده ما بگذارید .

سروربان یک برند تجاری از زیرشاخه های گروه بین المللی شهر نت می باشد که از سال ۱۳۸۶ شروع به کار نموده است.